Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Волинянка -  в фіналі Чемпіоната Європи з легкої атлетики

Чудовий подарунок тренерам в честь професійного свята.

Волинянка - в фіналі Чемпіоната Європи з легкої атлетики

18-21 липня у м. Банська-Бистриця (Словачинна) проходить Чемпіонат Європи з легкої атлетики U18

За підсумками першого змагального дня наша ковельчанка, вихованка КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича»(тренер Алла Повх), спортсменка ВОШВСМ Степанюк Уляна з бігу на 100м виграла свій півфінальний забіг і напряму кваліфікувалася до фіналу, який буде сьогодні о 21:40 год. (за київським часом).

Про це повідомляє ПроКовель.

«Ще одна ковельчанка, представниця ВОШВСМ Котік Руфіна, колишня вихованка КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича»(тренер Петро Карпук), пройшла кваліфікацію у півфінал з бігу на 400 м, проте надалі їй не вдалося кваліфікуватися до фіналу. Її результат 55.39.

Степанюк Уляна 19 липня також бігла 200 м , за зайняте друге місце у забігу спортсменка проходить у півфінал. Вітаємо з гарними результатами атлеток та їх наставників і вболіваємо далі.

Чудовий подарунок тренерам в честь професійного свята. Трансляція змагань на Суспільне Спорт», - йдеться у повідомленні.

Управління культури, молоді, спорту та туризму м. Ковель.