Україна сенсаційно виграє в Італії і виходить у півфінал Євро-2024 U-19

Молодці, юні козаки!

Фото із сайту uaf.ua.

А разом із тим здобуває путівку на Чемпіонат світу U-20 2025 року

Так, сенсація. Так, Італія грала другим складом, адже до матчу із «синьо-жовтими» вирішила питання з виходом до півфіналу Євро-2024, причому із 1-го місця. Але не забувайте: другий склад «макаронників» мріє бути першим, адже «гріти лаву запасних» ніхто не хоче.

Початок матчу в Ларні на стадіоні «Інвер Парк» був за італійцями, які створили кілька небезпечних моментів біля воріт Владислава Крапивцова, інформує uaf.ua.

Однак на 7-й хвилині перша ж атака українців призвела до успіху – відзначився Геннадій Синчук, який скористався помилкою захисника італійців і майстерно перекинув голкіпера суперників.

Відігрався наш супротивник на 34-й хвилині. Підопічні Бернардо Корраді отримали право на стандарт, і після закидання м'яча у штрафний майданчик Томмазо Ебоне проштовхнув його повз Крапивцова – 1:1.

Після перерви команди швидко обмінялися голами. Спочатку на 52-й хвилині Марко Романо пробив із центральної зони, вивівши італійців уперед – 1:2.

Але буквально через дві хвилини Данило Кревсун отримав пас п'ятою від Матвія Пономаренка і потужним ударом відновив рівновагу – 2:2.

На 73-й хвилині збірна України отримала право на пенальті і чисельну перевагу через вилучення Крістіана Корраді, що сфолив на Андрієві Маткевичі. Одинадцятиметровий чітко реалізував Матвій Пономаренко.

Отже, 3:2 – перемога збірної України, яка вийшла у півфінал Євро-2024 (U-19) з другого місця групи А і забезпечила собі перепустку на ЧС-2025 (U-20).

Євро-2024 U-19. 3-й тур. Група A.  Україна U-19 – Італія U-19 – 3:2 (1:0 – Сінчук, 7 хв.; 1:1 – Ебоне, 34; 1:2 – Романо, 52; 2:2 – Кревсун, 54; 3:2  – Пономаренко, 75, з пенальті).

Ларн (Північна Ірландія), 21 липня.

Україна: Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 88), Маткевич, Гаджиєв (Цуканов, 90+2), Кревсун, Синчук (Тутєров, 88), Пономаренко.

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Результат іншого матчу групи А: Норвегія U-19 – Північна Ірландія U-19 – 2:0.

Євро-2024 (U-19). Підсумкова турнірна таблиця групи А:
Збірна І В Н П З:П О
1. Італія U-19 3 2 0 1 7:4 6
2. УКРАЇНА U-19 3 1 2 0 3:2 5
3. Норвегія U-19 3 1 1 1 3:2 4
4. Пн. Ірландія U-19 3 0 1 2 0:5 1.

Суперника України у півфіналі буде визначено завтра – ним стане переможець групи B – Франція або Іспанія.

У 3-му турі групи В грають: Туреччина – Данія та Іспанія – Франція.