![Польські благодійники привезли чергову гуманітарну допомогу для волинських військових](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/zx/rp3wnk-hor3nwxuujwoz5vxmao6uuqse52ebzxo.jpg)
Разом до Перемоги!
Польські благодійники привезли чергову гуманітарну допомогу для волинських військових
19 липня до Володимира вчергове завітали наші партнери із польського міста Кентшина
Це вже 14-й вантаж гуманітарної допомоги за час повномасштабного вторгнення, який доправили сюди кентшинські волонтери Пйотр Макарик, Даріуш Кудрай та Анджей Сидор – він є головою кентшинського осередку Об’єднання українців у Польщі.
Про це повідомили у Володимирській міській раді.
У вантажі для українських військових сокири, бензопили, мотокоси, зарядна станція, будівельна плівка, кутова шліфувальна машина, олива моторна, продукти харчування та засоби особистої гігієни.
У суботу польські гості у супроводі секретаря Володимирської міської ради Івана Юхимюка провели насичений день у Луцьку – відвідали замок Любарта та інші цікавинки волинської столиці.
Щиро дякуємо нашим польським друзям за постійну підтримку та допомогу!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/t4/ypplyv-0x0-2048x1365-dail2oppx37kkbrid2p4yggmmdwpzt4m.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/gr/p7axhs-0x0-1280x960-quiq7xrszvepq35jzpxm66p7yzszigrx.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/d6/rj42s3-0x0-2048x1365-yjumvtyqj2c6tw3k23t7gci5m4lpod6b.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/xg/p35dn3-0x0-1280x960-o3hkrrxtw6qegq7o4dmvuraykpwu7xgy.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку організували спортивний захід у пам'ять полеглого на війні Героя-тренера.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)