![У Луцьку представили нову керівницю Пенсійного фонду](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/2u/ssqmu5-6vldi2ltki23xgjhd6hjhjctej4b62uy.jpg)
Від сьогодні, 22 липня 2024 року, Леся Неклеса приступила до виконання обов’язків начальниці.
У Луцьку представили нову керівницю Пенсійного фонду
Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області очолила нова керівниця – Неклеса Леся Анатоліївна
Офіційне представлення відбулось сьогодні за участю заступника голови Волинської ОДА Олександра Троханенка та голови правління Пенсійного фонду України Євгенія Капінуса.
Про це повідомляють у Волинській ОВА.
Як відзначив Олександр Троханенко, обласна влада всіляко підтримує органи Пенсійного фонду на Волині в багатьох напрацюваннях. Тож заступник голови ОДА привітав новопризначену начальницю головного управління та запевнив у конструктивній співпраці.
«Впевнена, що разом із колективом професіоналів, які працюють на місцях, ми покращимо роботу головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області. Вірю у вас і вдячна за довіру голові правління Євгенію Валерійовичу», – висловилась Леся Неклеса, приймаючи вітання із призначенням.
Плідної роботи та успіху у вирішенні всіх питань побажав колективу Євгеній Капінус, голова правління ПФУ. Він також відзначив, що чималий досвід роботи представленої керівниці стане в нагоді у розвитку управління, а також у виконанні завдань як Пенсійного фонду, так і Міністерства соціальної політики України.
До слова, у структурах Пенсійного фонду посадовиця працює з 1999 року, послідовно долаючи трудовий шлях від спеціаліста у районному відділі до керівних посад у головному управлінні ПФУ на Дніпропетровщині.
Від сьогодні, 22 липня 2024 року, Леся Неклеса приступила до виконання обов’язків начальниці головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/va/3s5juw-0x0-2048x1367-i55chujzg774m4iwz3yy57hcx3hqdvai.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У старовинному місті на Волині художники творили для історії.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)