![На Волині водії-порушники ПДР виявилися у нетверезому стані](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/bm/buguru-fbubvzzsd7afprmlabs3ktq2ugirmbm6.jpg)
На порушників патрульні склали протоколи.
На Волині водії-порушники ПДР виявилися у нетверезому стані
Протягом вихідних волинські патрульні виявили та задокументували 10 фактів керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння
Зокрема, у Ковелі під час патрулюювання вулицею Відродження, інспектори зупинили автомобіль марки Mercedes-Benz, який рухався з порушенням ПДР. Під час перевірки документів та спілкування патрульні помітили у 18-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. Юнак пройшов огляд на місці, результат — 1, 37 проміле.
Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області.
Ще одного нетверезого 35-річного керманича зупинили за порушення ПДР. Він рухався автомобілем Opel Vivaro та перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд у медичному закладі, результат — 0, 61 проміле.
У Луцьку, на вулиці Чернишевського, патрульні зупинили автомобіль Chevrolet Volt. Інспектори подали кермувальнику сигнал про зупинку, натомість той пришвидшився та намагався втекти. Під час спілкування із водієм, патрульні помітили у нього ще й ознаки наркотичного сп'яніння. Результат огляду — 1, 21 проміле.
На порушників патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині п'яний водій віз пасажира з наркотиками.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)