Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
У драматичному матчі на останніх хвилинах визначився суперник збірної України у півфіналі Євро-2024 U-19

І не просто на Євро, а вже – у його півфіналі!

Фото із сайту isport.ua.

Франція зуміла зрівняти рахунок у поєдинку з Іспанією та посіла перше місце групи В

Вчора у Північній Ірландії відбулися заключні два матчі групового раунду чемпіонату Європи 2024 U-19, у якому бере участь збірна України.

Це були поєдинки групи В, де зафіксовано такі результати: Туреччина – Данія – 3:3, та Іспанія – Франція – 2:2.

Цікаво, що Франція у драматичному вирішальному матчі за лідерство у групі B проти Іспанії зрівняла рахунок на останніх хвилинах (2:2) і вийшла у півфіналі на Україну.

Днем раніше українці здобули вольову перемогу над Італією (3:2) завдяки голам Геннадія Сінчука, Данила Кревсуна та Матвія Пономаренка. Команда Дмитра Михайленка посіла друге місце у групі A позаду Італії.

Євро-2024 U-19. 3-й тур. Група A.  Україна U-19 – Італія U-19 – 3:2 (1:0 – Сінчук, 7 хв.; 1:1 – Ебоне, 34; 1:2 – Романо, 52; 2:2 – Кревсун, 54; 3:2  – Пономаренко, 75, з пенальті).

Ларн (Північна Ірландія), 21 липня.

Україна: Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 88), Маткевич, Гаджиєв (Цуканов, 90+2), Кревсун, Синчук (Тутєров, 88), Пономаренко.

Відеоогляд матчу – ТУТКА.

Результат іншого матчу групи А: Норвегія U-19 – Північна Ірландія U-19 – 2:0.

Євро-2024 (U-19). Підсумкова турнірна таблиця групи А:
Збірна І В Н П З:П О
1. Італія U-19 3 2 0 1 7:4 6
2. УКРАЇНА U-19 3 1 2 0 3:2 5
3. Норвегія U-19 3 1 1 1 3:2 4
4. Пн. Ірландія U-19 3 0 1 2 0:5 1.

Результати матчів 3-го туру групи В: Туреччина – Данія – 3:3, та Іспанія – Франція – 2:2.

Євро-2024 (U-19). Турнірна таблиця групи В:
1. Франція U-19 3 2 1 0 8:5 7
2. Іспанія U-19 3 1 2 0 5:4 5
3. Туреччина U-19 3 0 2 1 5:6 2
4. Данія U-19 3 0 1 2 6:9 1.

У матчі за 5-є місце 25 липня грають: Норвегія – Туреччина. Переможець його здобуває путівку на Чемпіонат світу 2025 року U-20. Україна вжеїї має!

У півфіналах 25 липня зустрічаються: Італія – Іспанія, Франція – Україна.

Фінальний матч турніру заплановано на 28 липня у Белфасті.