![У Луцьку продавчиня після штрафу торгувати підпільно алкоголем не припинила](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/or/hrltjr-98x656-896x597-plpaymy5uor5swo7mat2yjt7r7l27orv.jpg)
Справу передадуть у Луцький міськрайонний суд.
У Луцьку продавчиня після штрафу торгувати підпільно алкоголем не припинила
Працівники департаменту виявили громадянку в одному з контейнерів міського ринку «Лучеськ», яка, прикриваючись продажем кави та чаю, приторговувала з-під прилавка рідиною з різким запахом алкоголю
Порушницею виявилась продавець, яка в грудні минулого року вже притягалась до адміністративної відповідальності за порушення правил торгівлі алкогольними напоями. Рішенням суду вказану громадянку було визнано винною та накладено штраф у розмірі 13600 грн.
Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.
Тому, у зв’язку із вчиненням повторного порушення упродовж року, інспектор склав протокол вже за ч. 4 ст. 156 КУпАП, яка передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від 13600 до 23800 грн. Справу передадуть у Луцький міськрайонний суд.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/or/txmsmo-0x0-1280x1280-plpaymy5uor5swo7mat2yjt7r7l27orv.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині загорілось хлібне поле.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)