![Мамі полеглого Героя з Волині вручили його посмертну відзнаку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/5i/depus7-0x124-2048x1365-b3ei6gn346pff3yazvhumhtdav5tf5iz.jpg)
Вічна пам’ять Герою.
Мамі полеглого Героя з Волині вручили його посмертну відзнаку
Указом Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено 43-річного маневичанина Сергія Шмигельського
Сергій Іванович захищав Вітчизну ще під час проведення антитерористичної операції на сході України, і без вагань, знову став на захист рідної землі на початку березня 2022 року.
Про це повідомляють Маневицькій селищній раді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/s7/cusual-0x0-1536x2048-aym37l5uoyk35c2krho37oba5ak4as7y.jpg)
Старший сержант, старший майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки гідно боровся з ворогом. 20 серпня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув, поклавши своє життя на полі бою за Батьківщину.
Сьогодні в приміщенні Маневицької селищної ради, очільник громади Олександр Гаврилюк, начальник відділення мобілізаційної роботи–заступник начальника Першого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, майор Юрій Мізюк вручили мамі Героя Надії Романівні державну нагороду і висловили слова шани та співчуття за втрату сина.
Вічна пам'ять і слава Захиснику України, який віддав своє життя за нашу свободу і незалежність!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/oq/ou7yrz-0x0-2048x1744-qv5o6ggdeihikpwbo672mrsx43uweoqa.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/35/iqspmg-0x0-2048x1767-g3miokhp2myb6ez6vgueolqdriiza35a.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Лікарка з Волині волонтерила на Чернігівщині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)