![Музей одного з міст Волині відвідала відома оперна співачка](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/ig/sip7us-306x-1-1600x1066-npkq6av2u5ys7b27kgha7r2k7e6xtig2.jpg)
Оксана Мирончук — лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів.
Музей одного з міст Волині відвідала відома оперна співачка
Володимирський історичний музей імені Омеляна Дверницького став тим знаковим місцем, який обов’язково відвідують ті, хто приїжджає у княже місто Волині.
Днями сюди завітала оперна співачка Оксана Мирончук.
Уродженка Рівного, вона 15 років живе в Норвегії та працює артисткою в Королівському оперному театрі Осло. Потрапити туди було не просто, тоді на одне місце претендували близько 30 сопрано з усього світу, а обрали саме її - єдину з України.
Оксана Мирончук — лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів - свого часу була солісткою Краківської камерної опери сцени «El-Jot».
Співає на шести мовах, проте під час кожного свого виступу виконує твори рідною мовою, чим пропагує українську музику, мистецтво та культуру.
Влітку під час відпустки завжди приїжджає в Україну відвідати батьків, родичів і друзів.
У Володимир артистка приїхала в справах. Вона з великою цікавістю оглянула експонати музею, поспілкувалася з його науковою співробітницею Ганною Бокоч.
Роксолана ВИШНЕВИЧ
Читайте також: Українські артисти співали для українських заробітчан.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)