![Скорботна звістка: зупинилося серце військовослужбовця з Волині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/kk/opagfv-0x161-940x626-c44lx3rp2vsoef6pozuflnjeaz3cxkko.png)
Вічна пам’ять Герою.
Скорботна звістка: зупинилося серце військовослужбовця з Волині
Обірвалося життя 46-річного Захисника з Вербаєва – Миколи Дорощука
Із глибоким сумом повідомляємо, що Боратинська громада знову втратила свого земляка. 20 липня зупинилося серце 46-річного Захисника України, жителя села Вербаїв Дорощука Миколи Володимировича.
Про це інформують у Боратинській сільській раді.
Низько схиляємо голови у невимовній скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого. Нехай світла пам’ять про нього живе у серцях людей.
Прощання із Захисником відбудеться завтра, 24 липня. О 13:00 розпочнеться церемонія відспівування Захисника у Петро-Павлівському храмі села Коршовець.
Вічна пам’ять!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)