![На Волині спіймали рибалок-браконьєрів із сітками, ятерами та волоками](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/m2/4s3okm--1x159-1067x711-35pfxhbvy53agtqas3m4h2srdhd7wm27.jpg)
Затримано 8 порушників. Нараховано збитків на суму 4692 грн.
На Волині спіймали рибалок-браконьєрів із сітками, ятерами та волоками
Порушення Правил рибальства за тиждень
У період з 15 по 21 липня 2024 року волинські рибоохоронці викрили 9 порушень Правил рибальства, а саме: три порушення за ч.3 ст. 85 КУпАП; п'ять порушень за ч.4 ст. 85 КУпАП;
Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.
Складено 1 акт виявлення та вилучення безгосподарського майна, власник якого не встановлений.
Затримано 8 порушників. Нараховано збитків на суму 4692 грн. В рамках проведених рибоохоронних заходів у порушників вилучено 4 одиниці заборонених знарядь лову. Передано 5 справ до суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.
До прикладу:
16 липня при обстеженні оз. Оріхівське на території природно-заповідного фонду гідрологічного заказника «Оріхівський» Самарівської громади Ковельського району громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - сіткою риболовецькою, вбрід з берега. Риби не встиг зловити.
20 липня на р. Турія біля с. Тойкут Ковельського району громадянин здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову ятером, виготовленим з сіткоснастевого матеріалу. Риби не встиг зловити.
21 липня 2 громадян здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів на р. Турія неподалік с. Хотешів Камінь-Каширського району за допомогою забороненого знаряддя лову - волока. Риби не встигли зловити.
21 липня на р.Турія, поблизу м. Ковель громадянин здійснював вилов водних біоресурсів сіткою, внаслідок чого впіймав 3 екз. краснопірки. Розмір заподіяної шкоди рибним запасам становить 4692 грн.
21 липня поблизу с. Черче Камінь-Каширського р-ну при обстеженні р. Турія виявлено волок з капронової нитки та ятер. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна, власник якого не встановлений.
Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/jq/6vdgxu-0x0-1044x1836-t7kzlmszxu2rsridqrxagogdv5oy4jql.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/7o/pr5a5z-0x0-1286x2048-m46buns24lgwhg4mzikckbgoijfq47oz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/tq/cwsc3t-0x0-1305x1002-43v62d6znhyclhhx6tlqsrd3m2hnjtq7.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У нацпарку на Волині продовжують «полювати» на браконьєрів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)