У місті на Волині планують створити ветеранський простір
У Ковелі з’явиться ветеранський простір – комунальна установа, де учасникам бойових дій допомагатимуть адаптуватись до цивільного життя
Ветеранський простір покликаний відповісти на актуальні питання «де?» і «хто?» комунікуватиме з ветераном після його повернення додому.
Про це інформує на своїй фейсбук-сторінці мер Ковеля Ігор Чайка.
Військовослужбовцям та їх родинам у просторі пропонуватимуть психологічний та юридичний супровід, реабілітацію, соціальну підтримку, перекваліфікацію та допомогу у розвитку ветеранського підприємництва.
Також на базі простору буде мобільна група, яка за потреби виїжджатиме на виклики.
Послугами зможуть скористатися:
- діючі військові;
- військові на лікуванні/реабілітації;
- ветерани/ветеранки;
- члени родин військовослужбовців, полонених, безвісти зниклих, полеглих Героїв, постраждалих учасників Революції Гідності;
- особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
Як зазначає міський голова, у цій справі уже заручилися підтримкою Міністерства у справах ветеранів України та працюватимемо у партнерстві із ГО «Українська асоціація захисту здоров’я «МАРЛОГ-КАДУЦЕЙ»,
«Разом із заступницею Наталією Маленицькою, провів онлайн-зустріч за участі представниці Мінветеранів Наталії Рудич та представників ГО «УАЗЗ «МАРЛОГ-КАДУЦЕЙ» Наталії Попової, Анни Півень, Оксани Артемук, щодо створення в Ковелі ветеранського простору. Обговорили перспективи та напрямки роботи, поділилися напрацюваннями. Наразі вже визначилися з комунальним приміщенням, яке реконструюємо під ветеранський простір. Працюємо над проєктом реконструкції, яку плануємо зробити за гроші з місцевого та державного бюджетів, залучивши й міжнародних благодійників і партнерів.
Наголошу, що ми з партнерами працюємо у відповідності до методичних рекомендацій Міністерства у справах ветеранів. Та пам’ятаємо, що у ветеранському просторі головне — професійна команда, затребувані послуги та атмосфера», - йдеться у повідомленні.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Луцьк підписав меморандум з великим благодійним фондом.