![Справді «почути кожного»: дві громади на Волині розпочали важливі проекти](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/h5/lu7mpx-v2yqc25ktvw4ibvwhi6lngotc5qzmh5n.jpg)
«Будемо працювати над створенням Статутів громад та, звісно, над нашою улюбленою темою – покращенням владно-громадської взаємодії».
Справді «почути кожного»: дві громади на Волині розпочали важливі проекти
Волинський Інститут права разом з Камінь-Каширською та Турійською громадами розпочинає новий проєкт «Підтримка розвитку самоорганізації та безпосереднього народовладдя у територіальних громадах Волині» за підтримки Міжнародного фонду «відродження»
Про це повідомили у Волинському Інституті права.
«Будемо працювати над створенням Статутів громад та, звісно, над нашою улюбленою темою – покращенням владно-громадської взаємодії. Ми вже мали перші зустрічі з представниками громад і надзвичайно тішимось, що наші партнери мають з нами спільне бачення мети цього проєкту.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/e3/4hajkh-0x0-2048x1536-44p7byyranlsvl66uz5dyth2zqzdqe3b.jpg)
«Раді взяти участь у цьому проєкті. Камінь-Каширська міська рада зацікавлена у покращенні комунікації з жителями громади задля сталого розвитку нашої громади», – зазначила начальниця відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.
«Ми дуже зацікавлені у тому, щоб налагодити співпрацю з людьми і щоб люди відчували, що ми працюємо для них», – поділилась заступниця Турійського селищного голови Жанна Яковініч.
Прекрасна мета і, сподіваємось, що нам вдасться досягти її у обох громадах!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/3y/jxym6d-0x0-2048x1536-gb4wmxlfw2x5zctoxp3qwbqobbj633y7.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)