![У Маневицькій селищній раді людей у візку на другий поверх возитиме підйомик](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/zg/n3ga3v-p4254hfewcvgd3mizxaifyosa55w2zgj.jpg)
У Маневицькій селищній раді людей у візку на другий поверх возитиме підйомик
Також там дообладнають санітарну кімнату
Маневицька селищна рада виграла проєкт Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні», що реалізується за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку, в ході реалізації проєкту в центрі культури та дозвілля Маневицької селищної ради за кошти (МОМ) встановлено підйомник для осіб з обмеженою рухливістю.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/4j/5sz6v5-0x0-719x1599-yncmum5qok55vumdfhg5hkgfhmihj4jp.jpg)
Сьогодні підйомник інспектували: голова громадської організації осіб з інвалідністю «Довіра» Наталія Шишолік, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу культури та туризму Маневицької селищної ради Олександр Піддубний та кординатор проєкту Іванна Лозицька.
Крім того, в рамках зазначеного проєкту санітарну кімнату центру культури та дозвілля буде дообладнано електросушаркою для рук, пеленальним столиком та поворотним дзеркалом, інформують у громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/jk/j6x4cs-0x0-719x1599-ruwri4wnn6gh5p75tcyaddzoossk2jkf.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)