![На Горохівщині архієрей молився разом із громадою, яка возз'єдналась з ПЦУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/rq/7mjk4t-fu2kc627s3fm5xllpngp4yfe7n57yrqz.jpg)
Храм у селі Шклинь.
Релігія
На Горохівщині архієрей молився разом із громадою, яка возз'єдналась з ПЦУ
У цьому храмі мироточать ікони
У день ушанування пам’яті благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі села Шклинь Горохівського деканату (Луцький р-н) з нагоди празника.
Цей Божий дім зведено у 1864 році. 2012-го зазнав перебудови. У 2019-му громада змінила юрисдикцію і возз’єдналася з Православною церквою України, інформують у Волинській єпархії.
Читайте також: У церкві села Шклинь на Волині мироточать 5 ікон і хрест.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)