Вічна пам’ять і слава Герою!
Волинь вмивається в сльозах: Маневичі провели в останню путь свого Героя
«На щиті» прибув у свій край мужній захисник 46-річний Анатолій Книш. Його в останню путь провели сотні земляків
Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – відважного воїна та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта з 13 квітня 2024 року.
Мужньо виконавши свій військовий обов’язок в бою за свободу та незалежність України, вірний військовій присязі Анатолій Книш загинув на полі бою 6 червня 2024 року в районі населеного пункту Новодарівка Запорізької області.
Аби гідно вшанувати подвиг українського бійця, небайдужі жителі Колківської та Маневицької громад зустрічали скорботний кортеж, схиливши голови у пошані.
Попрощатися зібралися родичі, побратими, велелюдна громада.
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/l2/bra34l-0x0-2048x1483-ebbbzdvoik27tpk7rxulwyrfc23zwl2t.jpg)
Чин похорону звершили у храмі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/wl/34ibzk-0x0-2048x1536-jookwilw2jbtysmz5r55um57gtgifwlr.jpg)
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/wp/gty3u7-0x0-2048x1536-otfhrditospwyuq6662btpsppsqbtwp7.jpg)
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/re/7st3hp-0x0-2048x1464-ovia6avncxwdbxciqu6vr3qzk6wsmreg.jpg)
«Під звуки Державного Гімну України на честь і незабутню пам’ять про славного захисника, на кладовищі пролунали останні постріли військової варти. Невимовний біль та непоправна втрата – у вічній скорботі батьки, дружина, син, родина, вся громада.
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/r4/dfvslm-0x0-2048x1536-haydsq46uvxo5vrrl5p4zbskdakfsr4d.jpg)
Скорбота і сум завмерли в повітрі. Важко знайти слова розради, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Нехай Всевишній допоможе сім’ї пережити важкий біль втрати», – наголошують на фейсбук-сторінці Маневицької селищної ради.
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/zb/x6xpdl-0x0-2048x1467-k7wpaln7z4aouiwsr6bzo7voqdluazby.jpg)
![Фото – Маневицька селищна рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/io/htfw7a-0x0-1434x2048-p5geec2n3hpoml3m77hnnv4r3dhb7iok.jpg)
Вічна та світла пам’ять Герою!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)