![Громаду на Волині відвідали американські волонтери та обговорили можливості співпраці](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/g6/inoi4x-kjrpqfml3z74lkmfozw35lu3u5dtbg66.jpg)
Для спеціальної школи, де займається близько ста дітей з особливими потребами, волонтери передали 20 комплектів комп’ютерів для навчання.
Громаду на Волині відвідали американські волонтери та обговорили можливості співпраці
У Володимир-Волинській громаді побували американські волонтери Фредрік Стемпс і Бойд Байліч, які працюють спільно з волонтерськими об’єднаннями Америки та Польщі
Під час російсько-української війни вони неодноразово відвідували Україну з гуманітарною місією.
Про це повідомляють у Володимирській міські раді.
Фредрік Стемпс з міста Бенкс, що у штаті Орегон, в Україні вже вп’яте. Він викладає американську жестову мову в Тихоокеанському університеті у Форест-Гроув. Оскільки чоловік має відповідний досвід роботи, зацікавився можливістю підтримки дітей з вадами слуху, яким доводиться проживати у воєнних умовах. Це другий його візит до Володимира.
Бойд Байліч живе у містечку Гаррісвілл у штаті Мічиган. Він фермер у четвертому поколінні, вирощує велику рогату худобу. До України прибув 14-й раз.
Побували цього разу в єдиній на Волині патронатній сім’ї Надії та Олександра Степанюків у Дігтеві, які за зразок взяли саме американську модель виховання дітей, що потрапили у складні життєві обставини. У сім’ї є дитина з проблемами слуху, тож волонтери передали туди у подарунок комп’ютер та розглянули можливість надання допомоги в майбутньому для облаштування будинку, у якому проживає родина.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/cr/jgfwio-0x0-2048x1365-jrd6xl6zadhhalkx2ojlijpe2xut3crb.jpg)
Також, зважаючи на те, що у нашому місті функціонує Володимирська спеціальна школа Волинської обласної ради, де займається близько ста дітей з особливими потребами, зокрема, багато з них саме з вадами слуху, волонтери відвідали і цей навчальний заклад, куди передали 20 комплектів комп’ютерів для навчання.
Перебуваючи з візитом у Володимирській міській раді, спільно з заступником міського голови Андрієм Гудимом обговорили формат подальшої співпраці, аби, за можливості, започаткувати тіснішу партнерську взаємодію на рівні нашого та американських міст.
Гості отримали у подарунок сувеніри на згадку про цей візит до Володимира, розчулила чоловіків створена на підприємстві «Аватон» лялька-мотанка в автентичному волинському вбранні.
Далі волонтери відправились на Київ, а потім у міста південно-східного регіону України, куди також повезли допомогу.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/nc/lzypzi-0x0-2048x1365-cpxzqun755xsc2fei6vrxl66toip3ncb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/kj/5qpolk-0x0-2048x1365-vjvnywc5k5as4xiam6yla6x7sf272kjr.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Місто на Волині відвідали благодійники з Німеччини.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)