![Волинській обласній лікарні – 80 років від дня заснування](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/f6/ey2rco-xo2f7ubrfabrvnpyiibe6o5mtjywaf6s.jpg)
Сьогодні роботу лікарні забезпечують 2020 медичних працівників
Волинській обласній лікарні – 80 років від дня заснування
Заснована у 1944 році, лікарня налічувала всього 8 лікарів та мала 255 ліжок загального профілю
У той період в її складі функціонували шість відділень: терапевтичне, хірургічне, пологове, гінекологічне, дитяче та очне, які надавали здебільшого невідкладну допомогу.
Про це повідомляють у Волинській ОВА.
Сьогодні ж КП «Волинська обласна клінічна лікарня» відзначає 80-ту річницю від дня заснування та надає високоспеціалізовану медичну допомогу населенню області. Лікарня акредитована на вищу кваліфікаційну категорію, має ліцензію на медичну практику. Над докторськими і кандидатськими дисертаціями працюють 22 лікаря із персоналу.
Роботу лікарні забезпечують 2020 медичних працівників, серед яких 413 лікарів (43 лікарі-інтерни), 821 молодший спеціаліст з медичною освітою, 484 молодші медичні сестри (санітарки), 302 працівники іншого персоналу.
У лікарні функціонує 79 структурних підрозділів та допоміжних служб, із яких 39 стаціонарних відділень. Прийом в консультативній поліклініці ведеться за 40 спеціальностями, а надання медичної допомоги проводиться у трьох корпусах.
В закладі розгорнуто 961 ліжко, із яких 556 хірургічного профілю, 405 терапевтичного профілю, 24 анестезіології та реанімації. На 2024 рік заклад законтрактований з НСЗУ по 24 пакетах медичних гарантій.
За статистикою упродовж року стаціонарну допомогу в обласній клінічній лікарні отримують більше 38 тис. хворих, виконується понад 21 тис. оперативних втручань. У консультативній поліклініці щорічно реєстровано 180 тис. відвідувань.
Серед працівників Волинської обласної клінічної лікарні 8 заслужених лікарів України, 1 заслужений працівник, 13 кандидатів та 3 доктори медичних наук.
Напередодні Дня медичного працівника вітаємо весь трудовий колектив Волинської обласної клінічної лікарні із 80-ю річницею заснування та діяльності. Саме завдяки вашій роботі медицину Волині відзначають на високому рівні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/xx/g65gj2-0x-1-1200x800-qxc7g2tgohlzyedbikcf2dqjwrg5kxx2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/es/sjgjin-0x0-2048x1579-vg7p5ji33nbelzipy4ouvky35ue3desu.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/lb/7yljab-0x-1-2048x1627-nib6xbdoelqpegrda4lprgwxorg7elbz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/nh/47hvc6-0x0-2048x1382-ohsg74oy6ej2xtxrptp3ywxrk4fninhl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/p5/bed5vi-0x0-2048x1558-stxfk3xoeiwjhhexk3kcndn2tjunlp5c.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У селі на Волині відкрили новозбудовану амбулаторію.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)