![Грузин, який побрався з волинянкою, одним із перших 24 лютого прийшов до ТЦК](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/zy/2ngwnb-s7ta6ml27gzumfm3hjwrfyq3tlzngzy4.jpg)
Наприкінці квітня 2024 року Гіоргі на Покровському напрямку одержав важке поранення, внаслідок якого втратив ногу.
Грузин, який побрався з волинянкою, одним із перших 24 лютого прийшов до ТЦК
Гіоргі Кірія на псевдо Гурген – воїн волинської 100-ої омбр
Народився і виріс у Грузії. У 2008-му, коли війська рф почали наступ на Тбілісі, 18-річний Гіоргі бився за свободу своєї Батьківщини у лавах Збройних Сил Грузії.
Про це інформують на фейсбук-сторінці 100-ої окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗСУ.
Згодом, приїхавши погостювати до дядька в Україну, грузин зустрів чарівну волинянку. Невдовзі Гіоргі та Інна стали подружжям – у серпні їхньому сину Артему вже виповниться шість років…
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/lc/rwbcgu-0x0-1518x2048-o3fs5uy4srvyh5w53zc3yjbjrrpaalcr.jpg)
Вранці 24 лютого 2022 року чоловік одним із перших прийшов під стіни ТЦК. І (попри те, що на той момент ще не мав паспорта громадянина України!) мобілізувався до лав Збройних Сил України.
Служив на посаді старшого стрільця у 3 механізованій роті 2 механізованого батальйону 100 омбр. Наприкінці квітня 2024 року Гіоргі на Покровському напрямку одержав важке поранення, внаслідок якого втратив ногу…
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/bl/njcalw-0x0-1536x2040-kh6yqdiu36ax44zoxkb342bl3cwb7blh.jpg)
…Відтоді минуло три місяці. Завдяки власній мужності та наполегливості, а також всеосяжній підтримці коханої дружини, «Гурген» вже став на протез:
– Я продовжую бути бійцем своєї бригади. Мрію якнайшвидше одужати і повернутися до строю, до своїх побратимів. Впевнений, що зможу бути корисним. І ні на мить не сумніваюся, що Перемога буде за нами!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/bs/4mb726-0x0-2040x1536-azrp3afpvn3vzd6md3qqkqui2ijnibsj.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/xb/4os3jx--1x0-1170x1578-x3fgjpnbi3k5vtpf5gs3tgazahsebxb3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/cv/p5dccd-0x0-1536x2040-kfrjkfzxz5tysj36zyvfqavcb6usxcvt.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У містечку на Волині швачки-волонтерки шиють ноші та літній одяг для військових.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)