![Родині полеглого Героя з Волині вручили його посмертну нагороду](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/nd/5z6mtz-w54ldgpqtqjvcoyksxq56unzycsejndh.jpg)
Вічна пам’ять Герою.
Родині полеглого Героя з Волині вручили його посмертну нагороду
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Лясковський та представники Другого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вручили посмертну нагороду нашого земляка Олега Васевича – медаль «Захиснику Вітчизни» – дружині Героя
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мужнього воїна Олега Васевича та усіх захисників України, котрі віддали за мир та спокій на рідній землі найдорожче – власні життя.
Про це повідомили у Рожищенській міській раді.
Державною нагородою солдата 118-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України Олега Сергійовича Васевича нагородили відповідно до указу Президента України №370/2024 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку.
Нагадаємо, водій-електрик відділення зв'язку Олег Васевич, 1991 року народження, житель села Луків загинув 5 лютого 2024 року в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.
Похований Олег Васевич на Алеї Слави у Рожищі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/nn/qtwvwe-0x-1-1200x837-mmau2xalf7wvjkbgthnokzzkqj24fnnh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/sg/zrfjs5-0x0-1200x1102-nvkq5whdsoi5ulsqwqu4y2kiz2pjzsgl.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/lm/5b43p4-0x0-1200x1200-d4sktqoaxcc6cnpzo6k4v5536hp4vlmi.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)