![Школяр з Ковеля, який найкраще здав НМТ, отримав премію у 5 тисяч](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/wm/clpdpc-vebgucnr2cbbvd7piy3ozhryymjy7wmb.jpg)
Зараз Олег Пінчук готується стати студентом.
Школяр з Ковеля, який найкраще здав НМТ, отримав премію у 5 тисяч
Сьогодні на початку п’ятдесят другої сесії міський голова Ковеля Ігор Чайка вручив сертифікат на п’ять тисяч гривень випускнику ліцею імені Олени Пчілки Олегу Пінчуку
Юнак цього року єдиний у громаді склав мультипредметний тест на максимальні 600 балів. Це – результат його роботи упродовж всіх років навчання у школі, яку він закінчив із золотою медаллю.
Олег також був активним у житті ліцею, міста, він встигав займатись у танцювальному ансамблі «Барвінок». Тепер готується стати студентом. Каже, що поки визначається і з вузом, спеціальністю.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/ft/f653gh-0x0-1920x1469-mljtzwnpxzkxukaguvcpx5r7jlzvxfta.jpg)
«Дякую батькам і вчителям за науку і виховання. Не зупиняйся, Олеже, на досягнутому, продовжуй розвиватися та вдосконалюватися. Вірю, що попереду на тебе чекають ще більші перемоги», - сказав Ігор Чайка, вітаючи юнака.
Ще одна винагорода на суму 3 тисячі гривень чекає на випускницю ліцею №11 Ірину Іваницьку, яка отримала 400 балів з двох предметів — української мови та української літератури, інформують в міськраді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/6u/6xiul7-0x0-1920x1452-sqb4qnrrbkjy5sfplhylijkletwf36ug.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)