![Ми не зупиняємось: Порошенко везе на фронт екскаватори, майстерні і командно-штабні машини](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/eo/qdnjqh-zlecbeu2xmvqq6i35kn4uw6qirdn2eo2.jpeg)
Разом - до перемоги!
Ми не зупиняємось: Порошенко везе на фронт екскаватори, майстерні і командно-штабні машини
Петро Порошенко крім кількох тисяч дронів і засобів РЕБ підготував для бригад на фронті велику партію техніки – екскаватори, пересувні майстерні, командно-штабні пункти і прально-душові комплекси
Все це терміново вирушає на фронт, бо там стає дедалі гарячіше – говорить пʼятий Президент. Техніку і дрони вже чекають підрозділи ССО, десантники, штурмовики, розвідники, морпіхи і бригади ТРО.
«Ми не зупиняємося ні на хвилину. Вчора ми підготували партію розвідувальних та ударних дронів, а сьогодні — велика техніка. Що на цю суму ми передаємо військовим? Екскаватори для будівництва міцних ліній оборони, командно-штабні машини для нашого десанту, ПАРМи, які завдяки професійним майстрам швидко повертають до роботи вантажівки. Мобільні лазні, виробництвом яких наша команда пишається. Цього разу передаємо прально-душові в кількості семи штук», – говорить Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/pk/pf22my-0x0-1024x682-hirokpql7cqtgax6jiqrdktagj4d2pkm.jpeg)
Загальна вартість цієї техніки 17 мільйонів гривень. Разом з дронами цей конвой «тягне» на 85 млн грн.
«Усе це — наше виробництво. За винятком екскаваторів, які виготовляють наші партнери, компанія TDC. Ці три велетні ми викупили у них абсолютно новенькими, просто з конвеєра», – каже Порошенко. Як відомо, Фонд Порошенка системно постачає у війська будівельну техніку для фортифікаційних робіт, бо її у бригадах катастрофічно не вистачає.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ze/hb3mwj-0x0-1024x766-dxjayvlfuonrtpxmkn7k4zwt3x6e7zec.jpeg)
Порошенко вкотре зазначив, що «розслаблений» режим роботи парламенту під час повномасштабної війни неприпустимий. «Дехто думає, що літо — це час для відпочинку. Але військові з цим точно не погодяться: війна лише загострюється. Розслаблятись часу не маємо, тому вже зовсім скоро прозвітуємо перед вами на фронті», – каже пʼятий Президент.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/ll/iktab3-0x0-1024x682-3qyiyr3all2k3pvhcnqrsh3dgyvnoll5.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)