![38 родин полеглих волинських воїнів взяли участь у Всеукраїнській прощі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/6c/xhx24m-bkzmnd7tuqykkhvjauhjftlq4npnr6cp.jpg)
Поїздка волинських родин відбулася коштом обласного бюджету.
38 родин полеглих волинських воїнів взяли участь у Всеукраїнській прощі
Щороку у село Лішня Кременецького району Тернопільської області, до єдиної в Україні каплиці-пантеону Героїв з’їжджаються тисячі родин загиблих захисників і захисниць з різних регіонів України, аби молитвою вшанувати пам'ять своїх рідних
У руках батьків, дружин та дітей – фото тих, чиї життя забрала війна.
Про це інформують у Волинській ОВА.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/6r/mho6jg-0x0-2048x1368-cndaw2mzj7e4qbxrxwb7wmbtpqfzq6rn.jpg)
Цьогоріч Божественну літургію очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній. Після літургії відбулася панахида за загиблими Героями російсько-української війни.
«Проведення щорічної Всеукраїнської прощі для родин загиблих українських військовослужбовців має велике духовне та суспільне значення, – зазначає директорка департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод. – Це не лише вшанування пам’яті полеглих Героїв, але й можливість для їхніх родин зібратися разом, отримати підтримку та розділити свій біль з іншими».
Поїздка волинських родин відбулася коштом обласного бюджету, в рамках Регіональної програми підтримки осіб, які брали участь у захисті Батьківщини та членів їхніх сімей на 2024-2028 роки.
Довідково: у 2014 році в селі Лішня, біля джерела святої Анни, збудували каплицю у пам՚ять про полеглих Героїв АТО. Після початку повномасштабного вторгнення її розбудували, звівши храм-пантеон, де розміщені плити з іменами загиблих українських воїнів з 2014 року. Храм-пантеон став символом єдності українського народу у вшануванні пам’яті захисників країни.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/iw/iqbqz5-0x0-2048x1368-ncbnebeemhs3muugirjbe5jxhvjqoiwm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/7y/7h5qwf-0x0-2048x1368-5ytaa3lpfyf6eb3p7u2ebnxl3p3rv7y5.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/tz/dur64f-0x0-1280x720-kur2yec5yi7zdg73wjnzjcidkf2kvtzr.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Родині полеглого Героя з Волині вручили його посмертну нагороду.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)