![Пів міста на Волині через аварійні ситуації на декілька днів залишилось без води](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/rh/doc57u-0x534-1350x900-cnpqfleo56e4uuafcnbri2irpfseurho.jpg)
Мережі у дуже зношеному стані, оскільки прокладались кілька десятків років тому.
Пів міста на Волині через аварійні ситуації на декілька днів залишилось без води
Днями у місті Володимир трапилась низка поривів, у результаті яких майже половина міста залишилась без водопостачання
Після того, як працівники дільниці водопостачання дісталися проблемних місць та ліквідували пориви, виявилось, що там прокладені сталеві труби, які через довготривале перебування у землі прийшли у непридатність.
Тому було прийнято рішення їх замінити, аби у подальшому уникнути подібних ситуацій.
Про це повідомляє КП «Володимирводоканал».
У зв’язку із цим 26 липня, з 9. 00 години проводяться аварійно-відновлювальні роботи по їх заміні. Йдеться про першу ділянку. Зокрема про відрізок дороги вул. Чорновола - Шухевича - Князя Олега.
Через це буде змінений рух автотранспорту. Доїзд із вул. Луцької пролягатиме через вул. Привокзальну до повороту на Князя Олега (біля «Гербор-Холдинг») та до повороту на Острівок. Схема руху додається.
Не менш важлива інформація, хоч і не дуже приємна для споживачів. Так, упродовж цього часу не буде води. Це стосується тих людей, які проживають на вулицях Шухевича, Князя Олега, Чорновола та усіх до них прилеглих.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/et/ywuaix-0x0-1536x2048-icu5paamwfijlvgs345wg7qxip55net4.jpg)
Тож водоканал звертається до жителів міста з розумінням поставитись до ситуації, і зробити запаси води. Також повідомляють: допоки триває ремонт водогону, організовано доставку технічної води. Набрати її можна найближчими годинами по вул. Шахтарській (біля п’ятиповерхівки) та Шухевича, 102 (п'ятиповерхівка).
На жаль, ситуація цього тижня з водопостачанням не досить приємна. Маємо одночасно кілька поривів, у ліквідаціі яких задіяні усі аварійні бригади. Хлопці працюють понаднормово, а з понеділка на вівторок працювали до 5 ранку. Тому величезне прохання: замість обурень та прокльонів на іхню адресу – слова подяки, або ліпше промовчати, -
йдеться у дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/fl/f37u7k-0x0-1536x2048-4nawrm7s6brtvlekvwmnt4qguke7ufl7.jpg)
У Володимирводоканалі пояснюють, що мережі прокладались кілька десятків років тому. У якому вони стані - не важко здогадатись. Також ніхто не знає, коли і де прорве. Утім хлопці точно знають, коли і куди їм потрібно їхати, аби ліквідувати аварійну ситупцію. І роблять це негайно, які тільки отримують інформацію про порив.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3j/djfxs6-0x0-1536x2048-gkbyydxheisyt7bt2sxos3aieibry3jz.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/6h/hiagzh-0x0-1536x2048-h5zhi7ahtalqypvme2xuzuepdt74n6h2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/fl/f37u7k-0x0-1536x2048-4nawrm7s6brtvlekvwmnt4qguke7ufl7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/zd/uiei2w-0x0-1536x2048-au6dovn5dume2lixgxscto347rd4pzda.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Українців попередили про зростання цін на землю: скільки коштує пай у 2024 році.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)