![На Волині хочуть доставляти в школи вже готову їжу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/q6/hjihbn-mvzyv2ktu4icr3teuju24trkytcqeq65.jpg)
На Волині хочуть доставляти в школи вже готову їжу
Щоб перейняти досвід, начальник ОВА Юрій Погуляйко відвідав Фабрику-кухню «Готуїмо» у місті Буча
Разом із своїм першим заступником Сергієм Мовенком та начальницею управління освіти й науки Водинської ОДА Наталією Матвіюк начальник ОВА Юрій Погуляйко сьогодні, 26 липня 2024 року, відвідали першу в Україні Фабрику-кухню «Готуїмо», що розташована у місті Буча Київської області.
Про це інформує Волинська ОВА.
Цей проєкт реалізували з метою забезпечення дітей здоровим харчуванням у рамках реформи шкільного харчування, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Розпочала роботу фабрика вкінці минулого року.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/4u/qfyqif-0x0-1280x960-ielzk67jspifx7p5gbodu3nqgpvt34us.jpg)
Сьогодні це окреме потужне підприємство, де здійснюється приготування, шокове охолодження (при температурі 3°С) готових страв та доставка їжі в охолодженому вигляді до навчальних закладів.
Зокрема, Юрій Погуляйко оглянув масштаби проєкту, потужності, обладнання та атмосферу технологічності та раціоналізації. Адже реформа шкільного харчування набирає більших обертів на території всієї України, а потреба в модернізації інфраструктури харчування здобувачів освіти на Волині також є.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/dr/yzpmqm-0x0-1280x960-dpop6jpbvx3z34ieahm3c4p6vpsfndrn.jpg)
«Тож переймали досвід, аби реалізувати такі сучасні підходи в організації шкільного харчування і у нашій області. Окрім цього, це зміна стандартів шкільного харчування на краще, бо мова про сучасний виробничий комплекс, який дозволить забезпечити наших дітей смачною, корисною та натуральною їжею», - зазначив очільник області у Фуйсбуці.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/yx/5igeyx-0x0-1280x960-4bxms7kyw26wu4rrsks4shg5ixer2yx5.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)