Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Збірна Україна у меншості вириває фантастичну перемогу над Марокко на 90+9 хвилині – 2:1

Автор переможного гола нападник київської «Оболоні» Ігор Краснопір поки не має сил піднятися...

Фото із сайту gettyimages.com.

Хоча, якщо чесно – ми раді були б і нічиїй у матчі з таким сильним суперником

Сьогодні футбольний бог все ж таки одягнув футболку збірної України. І за це маємо йому подякувати молитвою!

Адже граючи останні півгодини вдесятьох, «жовто-сині» не тільки стримали шалений натиск суперника, а й зуміли забити переможний гол на 90+9-ій хвилині. 21-річний нападник київської «Оболоні» Ігор Краснопір, забивши переможний гол, знесилено рухнув на траву.

Так важко нам далася перша офіційна перемога з футболу на Олімпіадах!

Олімпіада-2024. Чоловіки. 2-й тур. Україна U-23 – Марокко U-23 – 2:1 (1:0 –  Криськів, 22 хв.; 1:1 –  Рахімі, 64, пенальті; 2:1 – Краснопір, 99).

Стадіон: «Стад Жоффруа-Гішар» (Сент-Ет’єнн). Арбітр: Ектор Сорто Мартінес (Гондурас).

Україна U-23: Фесюн – Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк (Сич, 75), Рубчинський, Брагару (Очеретько, 65), Криськів (Таловєров, 65), Михайленко (Федор, 78), Хлань, Сікан (Краснопір, 65).

Попередження: Сікан (34), Хлань (52), Рубчинський (72), Крупський (79), Сич (90).  Вилучення: Салюк (61, груба гра).

4. Ірак 2 1 0 1 3:4 3

У третьому турі групового етапу Україна 30 липня зіграє проти Аргентини, а Марокко в паралельному поєдинку протистоятиме Іраку.

Щоб пройти далі, нам треба перемагати аргентинців. Що, самі розумієте, виглядає на рівні фантастики... Але сьогодні теж виглядала фантастичною перемога над кривдниками Аргентини, як сказав Руслан Романь: «Не олімпійською, а національною збірною Марокко».