![Сьогодні на Волині бажають здоров’я і миру офіцеру](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/43/h5ojhz-td2ucb5ea7cpeajciuhzn5rpsw24o433.jpeg)
З роси і води Вам, імениннику!
Сьогодні на Волині бажають здоров’я і миру офіцеру
Вітання з Днем народження приймає заступник начальника відділення поліції з превентивної діяльності відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області майор поліції Володимир МАЗІН
Шановний Володимире Борисовичу! Щиро віншуємо Вас із молодечим 38-річчям!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/mm/kiypj7-0x0-853x1279-nhadv7ifb2s623gtecq4xi3ftskrzmmk.jpeg)
У час війни найпотрібнішими є побажання Перемоги й миру нашій країні, а ще ми зичимо Вам любові й розуміння найдорожчих людей, затишку рідного дому, родинної злагоди й достатку.
Ви маєте честь бути офіцером і цінуєте в колегах порядність і товариськість, тому з Вами надійно на службі й інтелігентно в кожному добропорядному товаристві.
Здоров’я Вам зичимо, професійного завзяття, зірок удачі й на погонах! З роси і води Вам, шановний імениннику!
З повагою – Ваші колеги і друзі.
Читайте також: «Якою буде сьогодні погода на Волині».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)