![18 мільйонів для ССО – Порошенко передав рекордну партію допомоги сірим вовкам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/z3/edxw7u-bpow2d2dgenbv55hmvxhcdooyrfooz3p.jpg)
Разом - до перемоги!
18 мільйонів для ССО – Порошенко передав рекордну партію допомоги сірим вовкам
Петро Порошенко у День Сил спеціальних операцій передав техніку та обладнання підрозділам на 18 мільйонів гривень та привітав воїнів зі святом
Про це він розповів у Facebook.
«Коли зло розпускає свої пазурі, коли окупанти й терористи зазіхають на нашу свободу, сірі вовки виходять на полювання. Герої, чиїх імен та облич ворог не дізнається навіть перед самою смертю, «Ідуть на ви!», – наголосив Порошенко.
«Силам спеціальних операцій сьогодні 8 років. Пишаюся тим, що свого часу мав велику честь підписати указ про створення ССО. Тоді в штабах, центрах та на полігонах точилися палкі дискусії, чи потрібні взагалі в ЗСУ Сили спеціальних операцій. Я був певен, що так — і час показав, що мав рацію», – зазначив п’ятий Президент України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/t7/uje5so-0x0-1030x438-ipwszr3zhuo6ll6zwhofvdk544vu2t7g.jpg)
«З 2016 року ССО здійснили надзвичайно складні операції у Донецькій та Луганські областях. Про частину з них я досі не можу розповісти в деталях: це були розвідувально-диверсійні рейди в тил супротивника, за лінію фронту. Сьогодні це саме ті вояки, які виконують ризиковані, таємні завдання в місцях, куди ніхто не захотів би йти. Якщо треба виконати складне завдання — шукайте ССО», – наголосив він.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/vv/2h4b7e-0x0-1024x682-otokzt2e2wp3vnejl4mk3kjqjia43vvv.jpg)
«Тому з 24 лютого ми ще активніше працюємо разом. За цей час нам вдалося долучитися до укомплектування Школи снайперів, забезпечити групи снайперів ССО тепловізійними прицілами, снайперською зброєю, «Мавіками», «Аутелами» та іншою технікою», – розповів Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/rf/iifx3r-0x0-1024x682-qal2vvrmsk5jr3oqmfapvc3xwjm4brfv.jpg)
«Сьогоднішнє свято мене запросили зустріти разом старі друзі з різних полків та центрів ССО. Приїхали ми як завжди — з подарунками, на 18 мільйонів гривень. Привезли хлопцям кілька сотень FPV-дронів, розвідувальні «Мавіки», наші прально-душові комплекси, ПАРМ, командно-штабний модуль — усе, що просили», – зазначив він.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/77/rbehxw-0x0-1024x682-a75jdkfpoxy2t7sqkn7yevzaszyai77x.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)