![У Запоріжжі від отриманих поранень помер воїн з Волині Василь Кузьмич](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/tn/66nuqv-hqrzobyqpnbohbhvbl2pn4zj763eftnt.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
У Запоріжжі від отриманих поранень помер воїн з Волині Василь Кузьмич
Про це повідомили в Колківській громаді
«Зі скорботою повідомляємо про втрату ще одного нашого Героя, 34-річного солдата, водія санітарного пункту 1-го механізованого батальйону в/ч А4447, Василя Васильовича Кузьмича 29.06.1990 р.н., з села Розничі.
Наш Захисник, Василь, отримав поранення 18 липня 2024 року на Донеччині в районі населеного пункту Побєда під час виконання бойового завдання, пов'язаного із захистом нашої Батьківщини, - інформують у громаді. - Та 25 липня 2024 року наш Герой помер в КПН «Запорізька клінічна лікарня» Запорізької області.
Його героїзм і самовідданість ніколи не будуть забуті.
Закликаємо всіх мешканців громади зібратися для зустрічі невинно вбитого Воїна живим коридором шани, щоб схилити голову перед подвигом Героя і розділити біль з його рідними.
Інформація про час і місце зустрічі буде оголошена додатково.
Слава Героям! Слава Україні!».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/i6/z5bia6-0x0-1200x1600-5vsygownjpmvvg3lf5kfikb2ie4i3i6n.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)