![У Луцьку представник третьої штурмової подякував за допомогу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/a4/2pem6z-2bqntcyn35ksytsp2efptgfpeoxipa4f.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
У Луцьку представник третьої штурмової подякував за допомогу
Сьогодні до міської ради завітав представник 3-ї окремої штурмової бригади Вадим Кудіяров
«Перед початком пленарного засідання 61-ї сесії Луцької міської ради військовослужбовець передав депутатам, жителям нашої громади слова вдячності від командування за співпрацю, підтримку технікою та фінансову допомогу 3 ОШБр», - повідомив мер міста Ігор Поліщук.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ua/zbc2rt-0x0-799x533-pzb3jotvdkiruzyjy3bdqoknl4cv3uab.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)