![Померла багаторічна директорка Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Марія Мах](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/k4/5xzbh4-xy5uix7ztrcgrtwn24dhho23sxdgek4g.jpeg)
Померла багаторічна директорка Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Марія Мах
Про це повідомили на сторінці бібліотеки у Facebook
«Сьогодні, у цей гарний сонячний день, відійшла у засвіти Марія Михайлівна Мах – наш перший директор, наша наставниця, наша порадниця, наша… Втім, для кожного з нас Вона була кимось особливим, бо тільки Господь знає, скільки таємниць звіряли ми їй, скільки мудрих напучувань ми отримали від неї, скільком з нас вона допомогла, а часом і прочуханки доброї кому дала. Так, Вона була різною, але незмінно щирою. Як добре, що ми встигли сказати їй все це, коли своєю дружньою бібліотечною родиною відсвяткували у січні її уродини. У травні вона знову завітала до нас, аби вшанувати пам’ять свого чоловіка – українського поета Петра Маха. Нині Вона, його кохана Марійка, уже біля нього. Нам її дуже бракуватиме, але Господь покликав її до себе і тепер Вона грітиме нас світлим спогадом про неї. Спочивайте з миром, дорога наша Маріє Михайлівно. Ми любимо Вас і молимось за упокій Вашої душі», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/f2/kn7ovz-0x0-464x500-pcj2t7z5c735mbaogytm2ei56etbcf25.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)