![У серпні в Нововолинській громаді працюватимуть мобільні медичні бригади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/wb/x3caei-hgi43bn3l2xohkr5zftgbrcok3k3rwbn.jpg)
Зустрічі проводять у межах проєкту «Мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста України».
У серпні в Нововолинській громаді працюватимуть мобільні медичні бригади
1 серпня у Грибовиці відбудеться виїзний прийом медиків КП Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги №4
Спеціалісти будуть проводить огляд пацієнтів, вимірювати артеріальний тиск, рівень глюкози та оксигенації крові. У разі потреби, лікар надасть первинну медичну допомогу пацієнтам на місці або перенаправить їх для спеціалізованої консультації до профільних фахівців.
27 серпня такий же виїзний прийом відбудеться у Тишковичах.
29 серпня – у Нововолинську на вул. Луцькій, 24. Медичний огляд та консультації отримають ВПО.
Зустрічі проводять у межах проєкту «Мобільні медичні бригади Товариства Червоного Хреста України», яке реалізує КП Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги №4, інформують в громаді.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)