![Страшна до сліз звістка прийшла на Волинь: на передовій загинули 5 наших земляків](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/si/lj7zp6-6x0-1012x675-4qvem6chjpmolah4kae3muv2eoiulsic.jpg)
Зупинись! Віддай шану останньому шляху Героїв!
Страшна до сліз звістка прийшла на Волинь: на передовій загинули 5 наших земляків
Вічна пам’ять і слава Героям!
31 серпня в громадах Волинської області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро бійців з нашого Поліського краю.
Це – Юрій Шлапчук, Руслан Подзізей, Дмитро Міцевський, Володимир Охримчук і Василь Кузьмич, інформує «Суспільне Луцьк».
Василь Кузьмич
34-річний солдат із села Розничі Василь Кузьмич служив на посаді водія санітарного пункту механізованого батальйону. 18 липня 2024 року волинянин отримав важкі поранення в районі населеного пункту Побєда на Донеччині.
![Василь Кузьмич.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/mj/emznsc-0x0-399x225-s3lwxmtskrxody4uexnb64fepb7m5mje.jpg)
Як повідомили у Колківській громаді, військовослужбовець помер 25 липня у Запорізькій клінічній лікарні. Прощання з Василем Кузьмичем відбудеться 1 серпня.
Руслан Подзізей
29 липня 2024 року в боях у районі Покровського району на Донеччині загинув старший солдат з села Древині, повідомили в Іваничівській громаді. Волинянину було 50 років, він служив на посаді механіка-водія медичного пункту.
![Руслан Подзізей.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/ad/o7typz-0x0-399x225-dkmp5l6aryoj3rgdga26lhqcl5s5qadc.jpg)
Відомо, що боєць загинув внаслідок російського удару FPV-дроном в бронемашину. Попередньо, прощання з Русланом Подзізеєм відбудеться у четвер, 1 серпня. У громаді оголосили триденну жалобу.
Дмитро Міцевський
Про втрату також повідомили у Горохівській міській раді — на війні загинув 38-річний військовослужбовець Дмитро Міцевський.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/b2/pl5lae-0x0-399x225-hc4r2isp66vqo2f6jxrqfimcjmfx5b2g.jpg)
Волинянин був навідником десантно-штурмового відділення. Останній бій солдат прийняв 30 липня під час виконання бойового завдання у Сумській області. Дату і місце прощання з полеглим захисником повідомлять пізніше.
Володимир Охримчук
26 липня 2024 року поблизу населеного пункту Новоселівка Перша Покровського району Донецької області загинув військовослужбовець Володимир Охримчук
![Володимир Охримчук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/34/kbjtme-0x0-399x225-becbeg5bnu5tqzajftlrww73xt5wo34e.jpg)
Як повідомили у Рожищенській міській раді, механіку-водію розвідувального взводу механізованого батальйону було 49 років. У Громаді оголосили триденну жалобу.
Юрій Шлапчук
1 серпня в Мар'янівській громаді прощатимуться з полеглим у бою 40-річним військовослужбовцем із села Галичани Юрієм Шлапчуком.
![Юрій Шлапчук.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/p7/3frhvt-0x0-399x225-xskkwr6htetyxqbfvgn25uw4xcguup7a.jpg)
Останній бій волинянин, який служив з червня 2024 року, прийняв 29 липня поблизу населеного пункту Желанне Покровського району на Донеччині. Юрія Шлапчука поховають у рідному селі.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: Луцький лицар просить підтримати збір на авто для свого підрозділу.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)