![Волинський патрульний отримав нагороду «Золотий хрест» від головкома ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/tq/2mqgpv-aflnstaljed72jaiabgmxbdwfthcqtqk.jpg)
Ярослав Грибовський.
Війна
Волинський патрульний отримав нагороду «Золотий хрест» від головкома ЗСУ
Таким почесним нагрудним знаком Олександра Сирського нагородили поліцейського Ярослава Грибовського, який боронить державу в складі бовойвого підрозділу Департаменту патрульної поліції «Хижак»
«Впродовж 2023 року Ярослав успішно виконував бойові завдання на таких напрямках: Торецьк, Часів Яр, Бахмут, Херсон, Серебрянський ліс, за що і був відзначений головнокомандувачем ЗСУ.
Пишаємося нашим воїном! Дякуємо за мужність та відвагу!», - йдеться у повідомленні патрульної поліції.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/gj/xvf5ck-0x0-960x1280-tefi2hima5afh3aavwz5isg5xrsx3gjg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/wn/w3qzhs-0x0-960x1280-ljjlyvlzxnrikdzeeiuaqn5nril2ownj.jpg)
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)