![Порошенко передав підрозділам ТрО партію шин на 7 мільйонів гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/7f/fcgh3n-prrsypaewyo6wvpbqeake4j2ljgh47fm.jpg)
Закупили близько 600 шин для КРАЗ, УРАЛ, ЗІЛ, МАЗ.
Порошенко передав підрозділам ТрО партію шин на 7 мільйонів гривень
Петро Порошенко передав підрозділам територіальної оборони, які виконують бойові завдання на передовій, партію шин на 7 мільйонів гривень. Про це він розповів у Facebook
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/sq/yybho3-0x0-1030x438-vwy5564oe34brkkaylu4dl2ghdjbisqm.jpg)
«У 2014-у із шин на Майдані українці зводили барикади. Палаючі колеса летіли на посіпак, які захищали проросійський режим в Україні. Зараз у шин зовсім інша роль — у великій кількості вони потрібні нашим воїнам на фронті», – зауважив Порошенко.
«Коли вантажівки виконують бойові завдання, їздять в умовах бездоріжжя, шини «летять» дуже швидко. І це вважається розкішшю, коли у бригади є запас, щоб оперативно їх замінити», – додав він.
«Із чималим запитом до нас звернулися і підрозділи територіальної оборони. Ми порахували: щоб його закрити на 100%, потрібно витратити 7 мільйонів гривень. Саме на цю суму, без жодних змін, ми закупили близько 600 шин для КРАЗ, УРАЛ, ЗІЛ, МАЗ. Усі вони поїдуть на фронт, у найгарячіші точки, де стоять підрозділи ТрО», – зазначив п’ятий Президент України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/pq/ly35xu-0x0-1024x682-iwqztl4pgfgxyqwukgmukwrlwvpqhpq3.jpg)
«Для нас принципово допомагати територіальній обороні, бо вони не лише відстояли Київ та інші українські міста, а й стали пліч-о-пліч з іншими підрозділами на Сході та Півдні країни», – підкреслив Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/x5/xvsx7o-0x0-1024x682-vtxac2kodpmhqmprr2hhlcp3cpk2wx5o.jpg)
Представник підрозділів ТрО подякував за допомогу та наголосив на критичній важливості на фронті постійно мати запас засобів для підтримання техніки в робочому стані.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/2q/uhl4fd-0x0-1024x682-fejtm6a2ixuuv6rf37un3qrbg5rlg2qz.jpg)
«За нашими спинами не просто колеса. За нашою спиною, з мого досвіду, вчасно вивезені поранені, вчасно доставлені боєприпаси на передову, вчасно доставлене паливо та решта матеріальних засобів, які зараз є безпосередньо на лінії бойових дій», – наголосив військовий.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)