![У Луцьку попрощались із Героєм Тарасом Пархомуком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/kc/5mxmxe-tvi4o56fpwjoxp5j2znlflqexfcovkcm.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
У Луцьку попрощались із Героєм Тарасом Пархомуком
Сьогодні у Кафедральному соборі Святої Трійці провели в останню дорогу воїна Тараса Пархомука
Пархомук Тарас Григорович (15.07.1992 року народження) проходив військову службу за контрактом у складі військової частини Національної гвардії України на посаді командира відділення інструкторів (інструктор) секції підготовки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/me/n6u4eu-0x0-2048x1365-34bgwzfcbct5kg5aldz6ffxos3krimeh.jpg)
Молодший лейтенант Тарас Пархомук загинув 25 липня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області, повідомили в міськраді.
До спільної молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами та небайдужими громадянами долучився і секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)