![На Волині протягом вихідних затримали 9 нетверезих водіїв](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/ex/7ytibk-bft4kvlxks6tu5fjaacglne57fvieexd.jpg)
Будьте свідомими!
На Волині протягом вихідних затримали 9 нетверезих водіїв
Патрульні на порушників склали протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП
Ковельські патрульні зупинили автомобіль Skoda Octavia, який рухався з технічною несправністю. Під час спілкування патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці, результат — 3, 13 проміле.
Про це повідомляє Патрульна поліція Волинської області.
Ще одного нетверезого керманича зупинили під час дії комендантської години. Він рухався автомобілем Opel Astra та перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Драгер показав 1, 73 проміле.
На стаціонарному посту патрульної поліції ми зупинили авто марки Daewoo Lanos. Під час перевірки документів інспектори помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці зупинки, результат — 0, 83 проміле.
У Луцьку ми отримали повідомлення про те, що водій керує автомобілем Citroen, ймовірно, перебуває в нетверезому стані. Згодом інспектори зупинили авто та під час спілкування й справді у водія ми помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд, результат — 1, 66 проміле.
Закликаємо керманичів не нехтувати правилами дорожнього руху та бути свідомими!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині в Стиру втопилася малолітня дитина.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)