![Рідним полеглих Героїв з Волині вручили їх посмертні нагороди](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/cx/ftaq7g-0x382-960x640-r7s2yv5x2ywsm3vpudyqoko2l66ubcxu.jpg)
Вічна пам’ять Героям!
Рідним полеглих Героїв з Волині вручили їх посмертні нагороди
Міський голова Любомьської ТГ Роман Ющук та начальник першого відділу Ковельського РТЦК та СП Василь Дмитрук вручили державні нагороди сім'ям захисників, котрі віддали свої життя у боротьбі проти російських загарбників
Президент України Володимир Зеленський посмертно відзначив орденами «За мужність» ІІІ ступеня полеглих військовослужбовців з Любомльської громади – Самолюка Степана Степановича та Шевчука Андрія Івановича.
Про це інформує Любомльська міська територіальна громада.
Низький уклін та вічна пам’ять Героям!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/jz/yhttej-0x0-960x1280-ht3irmr52c3zmc47x6ubzz6yykfvbjzo.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/46/nyj4x6-0x0-960x1280-6tyegfci4mjxfl35qocv4jyjmjrp7465.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Луцьку військовим вручили державні нагороди (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)