![Волинським воїнам передали необхідну техніку для нищення ворога](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/dr/blovnd-g64c2ad3n777yf6rcfmpyam6v4gqvdrc.jpg)
Разом до Перемоги!
Волинським воїнам передали необхідну техніку для нищення ворога
Критично важливий вантаж доправив на лінію фронту депутат обласної ради, голова фракції «За майбутнє» Ігор Лех
Допомогу споряджено спільними зусиллями і коштом колективів обласних комунальних закладів - центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Берестечківського, Руденського та Голобського психоневрологічних інтернатів, геріатричного пансіонату, Головненського «Центру освіти» та обласної психіатричної лікарні.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/el/3dlmxm-0x0-960x724-imo3ahkthfhxzsfxvke2vlkwsgexjela.jpg)
FPV-дрони-камікадзе, багатоцільові квадрокоптери Mavic і зарядні станції EcoFlow передали військовослужбовцям «Азову», 100-ої окремої механізованої бригади та прикордонникам.
На жаль, частину допомоги не вдалося доправити одному із підрозділів сотки – військовий, який мав її прийняти, загинув під час виконання бойового завдання. Це - Віктор Бущак, близький родич Ігоря Леха.
Депутатський корпус, керівництво та виконавчий апарат Волиньради висловлюють щирі співчуття з приводу важкої втрати.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/re/y6egtx-0x0-720x959-m4ukzdlfwwtz2vxev4hsv7ysn3p6drez.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Громада на Волині передала 5 дронів на підтримку захисникам.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)