![В обласному центрі Волині привітали будівельників з нагоди професійного свята](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/mb/bouebz-a3x5bs4o42ggouqsjiwtvzz6ylm5bmbq.jpg)
За вагомий внесок кращим працівникам і колективам вручили почесні грамоти та подяки.
В обласному центрі Волині привітали будівельників з нагоди професійного свята
День будівельника в Україні традиційно відзначається другої неділі серпня
Сьогодні заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк привітала будівельників з нагоди їх професійного свята, яке відзначатимуть у неділю, 11 серпня.
Про це повідомляють у Луцькій міській раді.
Вона відзначила, що будівельники є невід'ємною частиною життєдіяльності міста, адже саме їхні зусилля дозволяють створювати нові житлові та комерційні простори, які визначають його вигляд і функціональність.
«Сьогодні ми святкуємо не просто професійне свято, а визнаємо ваші зусилля в тому, щоб наша громада була доступною, красивою, давала широкі можливості для людей, які влаштовують тут своє життя. Під час війни — непросто організовувати робочий процес, адже багато ваших працівників захищають Україну на фронті. Окрім цього є чимало інших викликів часу. Проте, вам вдається це робити на високому рівні. Житло, збудоване вашими руками, є зручним, функціональним та користується попитом. Бажаю вам міцного здоров’я, нехай якнайкраще складаються обставини для комфортного життя, особистих здобутків та перемоги нашій Україні», — підкреслила Ірина Чебелюк у своїй промові.
Відзначаючи вагомий внесок представників галузі, Ірина Чебелюк вручила почесні грамоти та подяки кращим працівникам і колективам.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/ue/blrihf-0x0-799x533-kfyeux6dyjdfo3vsysojmi4fb6i4hue7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/jt/xkwvdb-0x0-799x533-kq7kpwhfwxi7xlr27hjqxj4v3vpvrjtk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/jk/jqj7db--1x0-800x1200-cmanud32n6zqkamtc4rtve5pkmcd5jkm.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/d7/bxfnpb--1x0-800x1200-a56koyx3tjoos7ox6nf2s2d7vcidqd7y.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/2y/yzvqlr--1x0-800x1200-iqua7ailwoq2gp47oxbjbwx4mj2gy2yy.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У двох навчальних закладах Камінь-Каширщини подбали про комфорт та безпеку школярів (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)