![Відростив волосся, щоб здати його для людей із онкозахворюваннями](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/np/idb3bv-z4o4bvfiloc6btnm77urmul5tdx6bnpp.jpg)
Відростив волосся, щоб здати його для людей із онкозахворюваннями
Дмитро із Житомира кілька років не ходив у цирульню, щоб відростити довгі коси і передати їх на перуки для людей, які борються з раком
Як розповіли у проєкті Hair for Share, у 2020 році дружина Дмитра натрапила на сторінку ініціативи у Facebook та дуже захопилася ідеєю пожертвувати своє волосся для діток із онкозахворюваннями. Однак тоді їй не вистачало довжини, а волосся було фарбованим та доволі тонким. «Тому, щоб розрадити кохану, я запропонував, що і сам відрощуватиму волосся», – поділився Дмитро.
Так мешканець Житомира підтримав дружину та приєднався до ініціативи. Чоловік згадує, що востаннє був у барбершопі 14 лютого 2020 року, а минулого тижня обрізав хвостики довжиною більш як 65 см.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)