![Знову важка втрата: на війні за кілька днів до свого 27-річчя загинув волинянин](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/73/5cvei4-5wnkx6g3q4natdy57wcj6zqcg5jks73p.jpeg)
Світла пам'ять!
Знову важка втрата: на війні за кілька днів до свого 27-річчя загинув волинянин
Під час виконання бойового завдання в Сумській області загинув військовослужбовець з Ковеля Борис Степанюк
Як повідомили в міській раді, 26-річний захисник був заступником командира артилерійського дивізіону одного із військових з'єднань десантно-штурмових військ.
Про це повідомляє Суспільне. Луцьк.
«За його плечима — 10 років війни. Свій перший контракт Борис Степанюк підписав 7 серпня 2014 року, а загинув в цей же день 2024-го, не доживши кілька тижнів до свого 27-го дня народження», — зазначили в Ковельській міській раді.
Останній бій захисник прийняв в районі населеного пункту Басівка Сумського району. У військового залишилися батьки і сестра. Дату і місце прощання з Борисом Степанюком сповістять пізніше.
Читайте також: «Трагічно обірвалось життя захисника з Волині Михайла Ковальчука».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)