![Що голова Волинської облради обговорював з новою очільницею регіонального управління Пенсійного фонду](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/p6/5rko5d-szxifjsnhrewumkqel4auwuauwdbep66.jpg)
Леся Неклеса.
Що голова Волинської облради обговорював з новою очільницею регіонального управління Пенсійного фонду
З новопризначеною керівницею ГУ ПФУ у Волинській області Лесею Неклесою зустрівся голова обласної ради Григорій Недопад
Під час робочої аудієнції йшлося про пенсійне забезпечення військовослужбовців, налагодження комунікації з місцевими органами влади, а також напрямки діяльності обласного управління Пенсійного фонд, які потребують посилення.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/tw/rmbfhh-0x0-960x720-mty7olsiouianaahx2ej654el3stntwn.jpg)
Григорій Недопад наголосив на потребі врегулювання актуальних питань соціального захисту найбільш вразливих категорій громадян в умовах воєнного стану та висловив сподівання на конструктивну співпрацю. «Впевнений, що ваша фаховість принесе позитивні зміни в роботу управління та посприяє підвищенню якості надання соціальних послуг мешканцям області», – зазначив голова Волиньради.
Очільниця ГУ Пенсійного фонду України у Волинській області Леся Неклеса підкреслила, що працівники структури продовжать професійно надавати необхідні послуги населенню області, інформує Волинська обласна рада.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)