![Громада на Волині надала майже 100 мільйонів гривень фінансової підтримки князівським воїнам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/6r/5giv6q-binszum6a6xjhpr3cqsu25iwse2sz6rc.jpg)
Командування та особовий склад бригади подякували всій громаді за підтримку.
Громада на Волині надала майже 100 мільйонів гривень фінансової підтримки князівським воїнам
Володимирська громада підтримує, а князівська бригада нищить ворога
«Ми завжди відчуваємо моральну та фінансову підтримку своїх земляків з Володимирської територіальної громади, де знаходиться пункт постійної дислокації бригади», –
Про це написали на фейсбук-сторінці 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
Неодноразово представники міської влади та громадськості міста приїжджали в Князівську бригаду на передову, аби передати різноманітну допомогу (БПЛА, засоби РЕБ, автівки та багато іншого) та й просто поспілкуватися з командуванням бригади та військовослужбовцями.
Загалом від володимирської громади з початку 2024 року князівська бригада отримала майже 100 мільйонів гривень фінансової підтримки.
«Впевнено кажемо, що кожна гривня використана з максимальним ефектом! Днями наші побратими завітали до Ігор Пальонка - голова Володимир-Волинської територіальної громади, аби передати слова вдячності всій громаді за підтримку від командування та особового складу бригади» – йдеться у дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/my/unheda-0x0-1280x853-27moefwslj7i7ecspvuj53lu656ecmy2.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/4l/c3434j-0x0-1280x853-wzl4sixcjd72g6o5gdiwct3a3rrax4lg.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині волонтери зібрали майже 25 тисяч на користь ЗСУ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)