![У місті на Волині побували представники уповноваженого Верховної Ради (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/jb/bksjd7-wpk7rcxtaqjefxmit3ref5247hpdmjbf.jpeg)
Люди зверталися з різними питаннями.
У місті на Волині побували представники уповноваженого Верховної Ради (Фото)
Учора, 14 серпня, у громадській приймальні Нововолинського ЦНАПу відбувся прийом громадян
Його провела представниця уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Юлія Спас спільно з працівниками Секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини.
Про це повідомила Нововолинська міська рада.
З різними питаннями звернулося 13 жителів Нововолинської громади. Найпоширеніші проблеми, які обговорили під час прийому: боротьба з домашнім насильством, проблеми зі сплатою за комунальні платежі, пошук зниклих безвісти військовослужбовців, виплати для ВПО та інші», йдеться в повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/xq/b7iveo-0x0-1280x960-6odlvwegzqzwqn7jstgc3gkify7bfxqs.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/kn/5hwnzd-0x0-1280x960-xyfqvtsayza7vvpuspgz7b3wo2f4jknd.jpeg)
Читайте також: «Міжнародні партнери передали нацпаркам Волині та Рівненщини IT-обладнання».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)