![На таборування у волинську громаду приїхала молодь з Львівщина та Одещини](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/sm/eaolkx-htxujeosouvsbhqecwzgt5rn2fdacsmi.jpg)
Участь у таборі взяло близько 30 учасників.
На таборування у волинську громаду приїхала молодь з Львівщина та Одещини
Намети, тренінги та байдарки: як «перезавантажувалась» молодь Боратинської громади під час табору «Reboot»
9-11 серпня на території села Новостав проходив табір під відкритим небом «Reboot». Протягом трьох днів молодь Боратинської громади проводила час на природі у наметах, отримувала нові знання, знайомилась та спілкувалась між собою, інформують у громаді.
Ця запропонована молодіжною радою ідея перемогла у проєкті «Ініціативна молодь».
Участь у таборі взяло близько 30 учасників, серед яких не тільки мешканці та мешканки Боратинської громади, але і представники та представниці молоді з партнерських громад: Оброшинської громади Львівської області та Чорноморської громади Одеської області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/6e/wwtpjg-0x0-960x1280-nk6zjsljotpipxrj3hojnb4dlo5bm6eu.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)