Курси НБУ $ 41.21 € 45.30
Київське «Динамо» пропустило у Львові вже на 44-ій секунді... (Відео)

27-річний Олександр Піхальонок знайшов свій клуб у «Динамо».

Фото із dynamo.kiev.ua.

Але це не завадило підопічним Олександра Шовковського здобути вольову перемогу над «Карпатами» і очолити турнірну таблицю Української Прем’єр-ліги

Уже на 44-й секунді «Динамо» примудрилося пропустити найшвидший гол нинішнього сезону.

Олег Очеретько відгукнувся на простріл партнера та з близької відстані розстріляв ворота, інформує champion.com.ua.

Швидкий гол продиктував подальший розвиток подій – «Карпати» віддали м’яч, а гості кинулися відіграватися. Їм вдалося зробити це на 23-й хвилині, коли Олександр Піхальонок неймовірним ударом влучив у дальню «дев’ятку».

Вже незабаром «Динамо» могло виходити вперед, коли Владислав Ванат обіграв голкіпера, але так і не зміг завдати удару по воротах, адже йому завадили одразу кілька суперників. Нападник «Динамо» скинув на Андрєвського, але той пробив повз ворота.

По перерві кияни повністю взяли гру під контроль. За такого футболу гол «біло-синіх» був питанням часу. Воно вирішилося доволі швидко, бо вже на 58-й хвилині Ванат холоднокровно реалізував вихід сам-на-сам із воротарем.

Попри тиск Карпат під рев стадіону «Україна» в завершальні 20 хвилин, «Динамо» відбилося від численних атак львів’ян, а в компенсований час Андрія Ярмоленко поставив масну крапку, реалізувавши пенальті.

Українська Прем'єр-ліга. 3-й тур. «Карпати» – «Динамо Київ» – 1:3  (1:0 – Очеретько, 1 хв.; 1:1 – Піхальонок, 23; 1:2 – Ванат, 58; 1:3 – Ярмоленко, 90+2).

Стадіон: «Україна» (Львів). Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Склад «Динамо» (Київ): Бущан – Вівчаренко, Михавко, Біловар, Тимчик (Малиш, 90+3) – Лонвейк (Шапаренко, 46), Андрієвський (Михайленко, 82), Піхальонок – Кабаєв (Брагару, 73), Ванат, Волошин (Ярмоленко, 73).