У Луцьку розпочали роботу над проєктом з побудови сміттєпереробного заводу
До обласного центру завітали фахівці з Данії, разом з якими розпочала діяльність робоча група проєкту управління побутовими відходами в Луцьку та техніко-економічного обґрунтування проєкту з побудови сміттєпереробного заводу
До складу робочої групи увійшли: менеджер проєкту Еккехард Швен; експертка з екологічних та соціальних питань Лариса Лауріцен, керівник проєкту Обштир Олександр, директор ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк; економіст з впровадження інноваційних технологій та міжнародних проєктів Роман Кравчук, експерт з екології Володимир Пшибельський; заступник директора департаменту економічної політики, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук, юрист та інші фахівці.
Про це розповіли на фейсбук-сторінці Чистий Луцьк.
Насамперед експертів ознайомили з роботою ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» на території підприємства, де заступник директора Назарій Івасечко та Тарас Ворон розповіли та показали техніку, гаражі, ремонтні бокси, устаткування.
Також робоча група відвідала відділ збуту, де ознайомилася зі штатною структурою та функціональним відділом.
Побували у відділі експлуатації, де обговорили систему спостереження за автомобілями підприємства.
Відвідали центри управління відходами «Чистий Луцьк», «Чисте Довкілля» та «Чиста Громада», де начальник відділу організації роздільного збору ТПВ Сергій Михалевич розповів присутнім про роботу сортувальних станцій.
Пізніше заступник директора з експлуатації Юрій Подлевський показав роботу сміттєвозів безпосередньо у місті та приватному секторі. Таким чином робоча група побачила як відбувається забір вмісту сміттєвих контейнерів, індивідуальних баків та напівпідземних контейнерів.
Найбільше зацікавлення, як у фахівців з Данії, так і у членів робочої групи, викликав полігон твердих побутових відходів. Там директор ЛСКАП Володимир Марценюк та Олександр Обштир вичерпно відповіли на всі питання, розповіли про роботу полігону, показали карти та систему очищення фільтрату, техніку, сортувальну лінію, газодобувну станцію і загалом усі процеси.
Наразі вся робоча група працює над документацією та звітністю підприємства.
Після завершення цього етапу фахівці з робочої групи нададуть свої висновки щодо ефективності та перспектив впровадження проєкту, а також рекомендації для подальших кроків у напрямку вдосконалення системи управління побутовими відходами в Луцьку.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Місто на Волині запроваджує нову форму збору сміття.