Курси НБУ $ 41.02 € 45.56
Український велосипедист у яскравій боротьбі виборов золото на останніх метрах майже 100-кілометрової дистанції (Відео)

Фантастичним вийшов фініш у Єгора!

Фото – Велосипедний спорт України.

Єгор Дементьєв приніс Україні 16 медаль найвищої проби

37-річний українець на фініші вирвав перемогу в трьох суперників, показавши результат 2:18,59.

Фініш групової гонки в класі C4-C5 (шосе, 99,4 км) був надвидовищним. Переможця визначили лише за допомогою десятих секунди.

Раніше в Парижі Єгор Дементьєв виборов «срібло» на велотреку в індивідуальній гонці переслідуванні на 4000 метрів.

На ранок 7 вересня у збірної України в активі – 67 нагород (16 золотих, 23 срібних, 28 бронзових). «Синьо-жовта» команда спустилася на 8-ме місце у медальному заліку.

На ранок 7 вересня у збірної України в активі – 67 нагород (16 золотих, 23 срібних, 28 бронзових).

На одне «золото» більше мають Франція та Бразилія (по 17), а 16 золотих нагород також в активі Австралії.

За загальною кількістю медалей українців (67 медалей) випереджають лише 4 країни – Китай (188), Великобританія (100), США (86), Бразилія (70).

У медальному заліку лідирує Китай (83–64–41), до топ-5 також входять команди: Великобританія, США, Нідерланди, Італія. 83 країни вибороли хоча б одну нагороду, 63 команди мають в активі щонайменше одну золоту медаль.