Курси НБУ $ 41.09 € 45.38
Громада з Волині взяла участь у змаганнях з настільного тенісу

Команда Горохівської громади посіла 4 місце у загальнокомандному заліку серед 18 команд учасниць.

На днях у Луцьку на базі КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» відбувся чемпіонат Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з настільного тенісу серед територіальних громад, присвячений 74-ій річниці заснування Волинського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

«Участь у змаганнях взяли учасники сільських, селищних та міських територіальних громад 2007 року і старші.

Про це інформує Горохівська міська рада.

«Горохівську громаду представляли два спортсмени Тетяна Янюк та Сергій Лозовик.

У напруженій боротьбі Сергій Лозовик посів 8 місце чемпіонату, а Тетяна Янюк стала призеркою, зайнявши почесне III місце п’єдесталу.

Команда нашої громади посіла 4 місце у загальнокомандному заліку серед 18 команд учасниць.

Наші спортсмени - молодці! Бажаємо їм мирного неба, спортивного натхнення і перемог!», йдеться в повідомленні.